Filozofia

Golf & Style wychodzi poza konwencjonalne myślenie.
We wszystkich obszarach naszej działalności widoczna jest funkcjonalność, styl i przede wszystkim wysoka jakość. Napędem tego sukcesu jest nowoczesność i zaawansowana technologia stosowana przy produkcji oferowanych przez nas towarów.
Chcemy, żeby logo Golf & Style kojarzyło się z zaufaniem i łączyło się zawsze z innowacyjnością proponowanych produktów.
Jesteśmy jeden krok przed naszą konkurencją, a dzieje się to dzięki ciągłym poszukiwaniom wśród producentów tych, którzy zaspokoją wysokie wymagania naszych klientów, a nawet zaoferują coś więcej. Życzenia Naszych Klientów stają się celami Golf & Style.

Misja firmy jest prosta: Oferowanie usług na najwyższym poziomie,
Sprzedawanie towarów innowacyjnych i technologicznie niedoścignionych.
Generowanie sukcesu przejawia się poprzez konsekwentne działanie, uczciwą współpracę oraz ukierunkowanie na efektywność i rozwój, co jest wyznacznikiem nowych trendów i standardów.
Dynamiczne penetrowanie rynku nowoczesnych i nietuzinkowych produktów oraz dostosowywanie się do potrzeb klientów to podstawowe filary filozofii firmy.
Golf & Style pomaga każdemu golfiście stać się jeszcze lepszym graczem.
Istniejemy dla Państwa!

Historia

Wolność, wiatr, plenerowe tereny, pachnące łąki zainspirowały grupę młodych entuzjastów do zajęcia się tą pełną dynamizmu i stylu dziedziną sportu. Wobec braku na rynku polskim towarów wysokiej jakości założyciele postanowili nawiązać kontakty handlowe z wiodącymi firmami branży golfowej i wyszukać, nie tylko dla siebie, ale dla wszystkich graczy, produkty, których do chwili obecnej nie mieli szansy nabyć.
Poszukiwania rozpoczęły się od uczestnictwa w Monachijskich Targach Golfowych, które są miejscem spotkań prestiżowych producentów sprzętu golfowego na świecie. Po raz pierwszy, a był to rok 2007, uczestniczyliśmy w tej imprezie na indywidualne zaproszenie Firmy AboutGolf, która jest numerem jeden wśród producentów symulatorów do gry w golfa. Wyjazd ten zaowocował nawiązaniem kontaktów z naszymi obecnymi partnerami. Od tej pory bywamy na targach corocznie.
Firma powstała w 2008 roku. Pomimo tak młodego wieku ma szerokie doświadczenie i rozeznanie, w jakże wymagającym sektorze rynku. Jeżeli traktujesz grę w golfa, styl i jego piękno jako specyficzną wartość na pewno znajdziemy wspólny język.