Williams

"ProPlay System jest najlepszym ze znanych mi produków poprawiających grę. Od Początkującego do Zawodowca - doskonała pozycja chwytu jest kluczem do osiągania świetnych wyników. Jestem dumny, ze mam przyjemność być związany z tak świetnym produktem"
Steve Williams No.1 Caddy in World Golf


Williams Dobry golf czy profesjonalna nauka zawsze wiążą się z chwytem jako jedynym i najważniejszym elementem gry. To jest tylko związek pomiędzy Tobą a kijem. Nieprawidłowy chwyt ma wpływ na Twój swing, a co za tym idzie na efekty i jakość uderzenia. System dopasowania ProPlay zapewnia właściwy i naturalny chwyt golfowy za każdym razem dzięki łączeniu indywidualnego rozmiaru uchwytów z rozmiarem rękawiczek poprzez dopasowywanie odpowiedniego wskaźnika kolorystycznego. Ten System umożliwi każdemu, kto go używa, uzyskanie optymalnych efektów, których tak długo szukali!


Jak ten System działa?
System dopasowania ProPlay jest naukowo zaprojektowany, aby był dopasowany do indywidualnych potrzeb potencjalnych golfistów. Pierwszym krokiem jest określenie wielkości rękawiczki odpowiedniej dla naszej dłoni. Każdy rozmiar rękawiczki ma konkretny kolor, który łatwo dopasować do uchwytu tego samego koloru. Wielkość rękawiczki uwzględnia grubość uchwytu, więc system automatycznie dopasowywuje optymalny chwyt do twojej ręki. Jak tylko masz uchwyt pasujący do twoich nowych albo używanych kijów golfowych, to bardzo łatwo prawidłowo chwycić kij stosując się do prostych oznaczeń identycznych na rękawiczce i uchwycie. Po prostu należy nałożyć linię z rękawiczki na linię na uchwycie od dołu do góry, zaczynając od punktu wyznaczającego pozycję kciuka na uchwycie. Kiedy już zamkniemy lewą dłoń na uchwycie, wtedy kciuk znajdzie się w oznaczonym polu, a lewa ręka uzyskuje perfekcyjną pozycję na rękojeści kija. Znak „V” na dole uchwytu ustawiony jest na tyle nisko, aby pasował do rozmiaru ręki, gdy chwytamy drugą ręką niżej kij jak należy; znak „V” powinien wtedy leżeć perfekcyjnie pomiędzy kciukiem a palcem wskazującym „dolnej” ręki. To pozwala na połączenie małego palca albo zachodzącym, albo łączącym (splecionym) uchwytem – w zależności od tego, jaki chwyt preferujemy.

Williams